PÁR SLOV O NÁS - KDO A CO JE JiFiS ?

Jsme nadšenci, kteří milují filmařinu a chtějí tvořit. Je jedno, zda jde o krátký amatérský film, dokument, videoklip či hraný film.
Důležité je, že si umíme pomoc, poskytnout své zkušenosti v daném oboru, nebo naopak máme chuť se něčemu novému naučit.

Na světě je spousta nadaných jedinců, kteří mají plán natočit vlastní film nebo video. Jejich nadšení a chuť tvořit ovšem rychle opadá poté co narazí na první "nepřekonatelné" problémy. Nejčastěji se jedná o zajištění techniky, filmového štábu, herců a v neposlední řadě nedostatek financí. 

Pokud patříš do této kategorie lidí a jsi z podhůří Jizerek (což není nutnou podmínkou, ale většina z nás je z Libereckého kraje) pak jsi tu správně.

Máme k dispozici dobré technické zázemí. Kamery (od HDV přes XDCam po 1080p50 s výměnnými objektivy a super slowmotion záznamem), kvalitní stativy, kamerový jeřáb, dolly vozík vč. kolejí, různé slidery vč. motorických. Dále pak světla, kvalitní zvukovou techniku, možnost postprodukce a střižny s výstupem jak na referenční monitor, tak na velkoplošnou projekci.

Našimi členy jsou autoři originální hudby, ale k dispozici máme i hudební a zvukovou databanku. Úzce spolupracujeme s profesionálním nahrávacím studiem. Mezi námi jsou jak profesionálové, tak naprostí amatéři.

AKTUÁLNÍ PROJEKTY JiFiS

SAMOSTATNÁ VIDEA ČLENŮ

Tomáš Tesař

TOMÁŠ TESAŘ

Upoutávka na nový magazín iphonefoto

Martin Wenzel

MARTIN WENZEL

timelapse a video Praha Anděl

Martin Wenzel

MARTIN WENZEL

Historická tramvaj 6MT na sněhu

Martin Wenzel

MARTIN WENZEL

Stmívání na přehradě

NOVĚ PŘIDANÍ ČLENOVÉ JiFiS